| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva un film care sa fie ceva gen cyberbully?
Sa fie film, nu serial.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| VenomMMA a răspuns:

Trust. Este un film bun.

| Mayhem666 a răspuns (pentru VenomMMA):

Multumesc! Am vrut si mai de mult sa vad filmul asta, dar nu il gaseam, acum l-am gasit.

10 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Sa zicem ca The DUFF ar fi asemanator... cumva. In fine e destul e ok, ai putea sa te uiti. Sau... Incearca Little Birds.

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Multumesc, dar fulmul the duff l-am vazut, iar little birds nu prea seamana cu filmul cyberbully, in afara de fata cu parul mai inchis la culoare care, a jucat in filmul cyberbully.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nowhere safe l-am vazut de 2 sau 3 ori, si mi-a placut de fiecare data.
A girl like her pare foarte interesant, o sa il vizionez cu siguranta maine. Thanks happy

| CreepyCrow a răspuns:

Si in Suicide Room gasesti asa ceva...

| Mayhem666 a răspuns (pentru CreepyCrow):

Am vazut Suicide Room de doua ori pana acum, mi-a placut tare mult filmul.

| CreepyCrow a răspuns (pentru Mayhem666):

Si mie imi place mult

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Incearca Nerve.

| Mayhem666 a răspuns (pentru CristianGrigor1986):

Nerve, nu seamana deloc, cu filmul pe care l-am pus in intrebare, dar oricum, multumesc pentru raspuns.