| GhiciceMojoJojo a întrebat:

Stiti filme in franceza? vreau si eu o lista cu cele mai bune, de preferat cu un vocabular nu foarte complex. Asa, pentru incepatori.:d

6 răspunsuri:
| dydu01 a răspuns:

Buna!
Stiu decat unul (sau doar atat imi amintesc). Se numeste Suburbia 13.
Mi-au placut ambele parti (are 2)
Sper ca iti place happywinking!

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Suburbia 13
Astérix and Obélix: God Save Britannia

| miss1elisa a răspuns:

Sall, poti sa te uiti la Marsupilami este foarte amuzant si in rolurile principale sunt actorii din Asterix si Obelix vizionare placuta =)

| Anonim9103 a răspuns:

Astérix and Obélix: God Save Britannia
http://www.ufilme.ro/......e/3-1-0-56

| Pisicutzaaaa a răspuns:

In primul rand, un film nu poate fi cu un vocabular pentru incepatori. Lol. laughing