| Gaby405 a întrebat:

Știți cumva când se va mai difuză Titanic la TV? Sau dacă se va mai difuza

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Probabil de paste. Sau daca nu, prin apropierea Craciunului sigur. Dar de ce?

| Gaby405 explică (pentru Adry05):

Eram doar curios daca va mai fi difuzat la tv, ca asa online il pot vedea oricand

| Adry05 a răspuns (pentru Gaby405):

Stiu ce zici, are alt farmec cand e la Tv, nici eu nu pot sa-mi explic de ce.

4 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

Vizioneaza-l online.

| LoredanaS19 a răspuns:

Încearcă si caută pe site-ul de ProTv, nu stiu sigur daca il poti gasi dar cu siguranţă il gasesti subtitrat pe internet, e mult mai usor, nu ai reclame etc happy