| Lukasssz a întrebat:

Hey TPU, va mai uitati la Las Fierbinti? Daca da, care este personajul vostru favorit? Si de ce?

29 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodată nu suport serialele de orice fel să fie ele. Mai ales dramele turcești indiene și alte rahaturi de emisiuni. îmi cer scuze pentru felul de exprimare dar detest orice fel de seriale Tv Tiktok ista Facebook... le urăsc. Căci distruge sănătatea omului și să-l țină cât mai mult cu ochii in prostie si mizerie să-l facă pe om inconștient și prost și săi distrugă sănătatea omului cu tot felul de seriale...

| Lukasssz explică (pentru anonim_4396):

Pai si tu ce faci in timpul liber?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Muncă casă biserică învăț căci la muncă am o groază de învățat... Sâmbăta ma plimb cu bicicleta afară și Duminică iar învăț am un depozit întreg cu carne de mile de oaie ai porc să-le învăț pe de rost toate expedițiile care o dată pe săptămână se schimbi ultimele 3 cifre la fiecarea marfă trimisă și expediată clienților noștri de la firmă si daca dau greș la o singura comandă asta însemană ca un tir întreg cu carne care trebuie descărcat se duce greșit la o altă adresă si oraș Atunci am probleme la locul de muncă dacă nu le învăț.

| Lukasssz explică (pentru anonim_4396):

Bravo frate sunt mandru.Btw tu mai stai in Austria?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Da. Tot aicia sunt. La muncă.

| Lukasssz explică (pentru anonim_4396):

Si cum esti te-ai acomodat? Iti place mai mult ca in Romania?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Eu m-am născut crescut in constanța eu nu-mi pot compora sângele și țara cu ei. România este si va rămâne in sufletul si inima mea orice ar fi țara mea si de unde vine eu rămâne veșnic in inima si sufletul meu.

Sunt aicia doar să muncesc cinstit atâta nu voi rămâne veșnic aicia.

| Lukasssz explică (pentru anonim_4396):

Am inteles.constanta e un oras frumos tbh

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Ce este ăla tbh?

| Lukasssz explică (pentru anonim_4396):

To be honest

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Este expensiv traiul in constanța mai ales cu salariile actuale și traiul din țară...

| Lukasssz explică (pentru anonim_4396):

Da frate stiu salariu mic cheltuieli mari, in alte Tari nu e chiar asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Adevărat frate

| Lukasssz explică (pentru anonim_4396):

Dar e si greu sa stai departe de familie

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Eu îl am doar pe Dumnezeu el este familia mea si totul meu.

Nu am frați și nici surori și nici părinți.

| Lukasssz explică (pentru anonim_4396):

Ai fost singur pe lume?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Cu Dumnezeul de la început și toată zilele pe care mi-l ea dăruit și dat.

| Lukasssz explică (pentru anonim_4396):

Bafta frate

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Mersi frate

| Lukasssz explică (pentru anonim_4396):

Cu placere. Stay strong

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Fără Dumnezeu sunt nimic.

Isaia 41:10-13
Isaia 41:10-13 VDC
nu te teme, căci Eu sunt cu tine; nu te uita cu îngrijorare, căci Eu sunt Dumnezeul tău; Eu te întăresc, tot Eu îți vin în ajutor. Eu te sprijin cu dreapta Mea biruitoare. Iată, înfruntați și acoperiți de rușine vor fi toți cei ce sunt mâniați pe tine; vor fi nimiciți și vor pieri cei ce ți se împotrivesc. Îi vei căuta, și nu-i vei mai găsi pe cei ce se certau cu tine; vor fi nimiciți, vor fi pierduți cei ce se războiau cu tine. Căci Eu sunt Domnul Dumnezeul tău, care te iau de mâna dreaptă și-ți zic: ‘Nu te teme de nimic, Eu îți vin în ajutor!

| Lukasssz explică (pentru anonim_4396):

Esti crestin ortodox sau catolic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Dumnezeul este doar unul singur.

Pentru mine religia nu are importanță. Eu sunt musulman de religie sunt turc născut crescut in constanța in România m-am născut pe Pământul românesc și nu regret asta Niciodată dar cred în Dumnezeu cu toată inima mea si tot sufletul meu doar în Dumnezeu. Nu in Profeți falși pedofili.

| FreddieM a răspuns (pentru Lukasssz):

Salut, Lukassz. Uite aveam un răspuns pentru 1onur, dar desi nu am vorbit cu el în viata mea, când am vrut sa-l postez am văzut ca ma ignora. Oricum, dacă e OK pun răspunsul meu aici, sperând să-l citească.

,, Maniera în care ai formulat răspunsul tău mi-a înmuiat inima, pari un tip de nota 10. Deși sunt o persoana atee, nu ma împiedică nimic sa te felicit pentru drumul ales de tine și pentru ceea ce ai devenit, și cum credința ți-a fost cea mai buna călăuză și cred ca singurul ajutor care ți-a ghidat în mod corect viata și deciziile, considerând traseul dificil pe care singur a trebuit să-l urmezi în viata.
Bravo pentru determinare, ambiție și perseverenta. Nu știu dacă ești căsătorit, dar îți doresc o persoana asemeni ție sa fiti fericiti și plin de succese, ca le meriți.
O zi buna și un salut călduros din UK.
Cheers ''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, nu am vizionat niciodată Las Fierbinți. Pur și simplu nu m-am atras tematica serialului. Prefer Vacanța Mare.

| Lukasssz explică (pentru anonim_4396):

Ce tematica are Vacanta Mare?

| Alexandru1111199 a răspuns:

Nu m-am uitat niciodata.mi se pare genu ala de serial de 2 lei care e facut special pentru omu de rand care are 3 neuroni si e facut special ca sa inteleaga si ala glumele si basinile lui bobonete.Genu ala de serial care e facut special ca pleava societatii sa nu se mai simta asa rau ca munceste pe 2000 de lei, doar prin faptul ca se uita la astia ii vine in cap gandirea..bai uite ba ca sunt si unii mai prosti ca mine.

| Lukasssz explică (pentru Alexandru1111199):

Sau mai e si alta varianta. Orasenii se uita sa vada cum e viata la tara.

| Andy40 a răspuns:

Eu rad mult de Geany pentru ca e genul de bombardier cu combinatii care vrea sa para smecher...
Bobita este genul de patron hot pervers care are un iq putin peste cei din jur.
Geanina este proasta satului laughing