| AnnYoa a întrebat:

Vreau si eu niste filme romantice cu final trist la care sa imi dea lacrimile.

6 răspunsuri:
| Rihanna18 a răspuns:

1.Tres metros sobre el cielo (partea 1) si Tengo ganas de ti (partea 2) [ SUPERB ]
2.Dear John
3.If only
5.Remember me
6. A Walk to Remember
7.The Notebook
8.The Last Song
9.The Lucky One
10.Friends with Benefits
11.P.S I love you
12. Sweet november
13.LOL
14.The Vow
15.The First Time
16.Never Let Me Go
17.Listen to your heart
18.One day
19. Waiting forever
20.Ghost
21.Love story

| OnuOnulică a răspuns:

Încercă următorele :

Waiting for forever
P.S I love you
Benjamin Buttons
Love me if you dare
Pianistul
If only
The painted vail
Anticrist

| faramatania a răspuns:

Now Is Good
Sweet November
Never Let Me Go
Keith
A Walk To Remember
One Day
Remember Me

| Andeuta a răspuns:

Sunt foarte triste:* o sa-ti placa, eu numai drame urmaresc
Now is good
sweet november
never let me go
a walk to remember
if only
3 metros sobre el cielo-ambele parti
the last song
Keith
Dear John
Greta

| ONE123456789 a răspuns:

Buna! Love story, Remember me, Sweet november. The lucky one, Waiting forever, Never let me go, Now is good, Pearl harbour, A walk to remember, The notebook, Tres metros sobre el cielo si continuarea Tengo ganas de ti, Dear John, Ghost, Dirty dancing, Keith, Keits, Titanic, If only, P.S. I love you..sunt superbe si toate triste. Sper sa iti fie pe plac. Vizionare placuta!

| miawwow a răspuns:

Titanic, dar sunt sigura ca l-ai vazut. Oricum si Lost este un serial foarte bun care la sfarsit mi-au dat lacrimile. (are 6 sezoane)