| BlackR0se a întrebat:

Vreau si eu niste filme tari de comedie sau de dragoste...big grin
Fundita!

8 răspunsuri:
| RazvanRzv a răspuns:

American virgin, Beer Fest, 17 Again, American Pie, AmericanSummer, over-her-dead-body, dumb-and-dumber, Wild Hogs, Paul, Police Academy, Sex Drive, Hall Pass, etc
Funda?

| RyGoLeTa a răspuns:

Scrie mister bean in biserica pe google{comedie}. fundita?kiss

| RyGoLeTa a răspuns:

Mister bean in biserica. fundita?kiss

| Piticaaaaa a răspuns:

De dragoste:remember me,a walk to remember, the last song, charlie st. cloud;

| sabinz a răspuns:

Uita-te la american pie 4 band camp e comedie + dragostebig grin

| Teodora_8141 a răspuns:

The last song,
17 again,
american pie,
raise your voice,
16 wishes,
the lizzie mcguire.
Eu le-am vazut si mi-au placut. Sper sa-ti placa si tie. Vizionare placuta! :*

| XxParkourBoyxX a răspuns:

JackAss3D:d (comedie)