| aNdRa_6572 a întrebat:

Hey:* TPUhappy ziceti-mi si mie niste filme cu adolescenti de comediebig grin dar sa fie mai noihappy Funda pentru cel mai bun film:*:*:*happyhappy

Răspuns Câştigător
| dragalasa a răspuns:

Filme...
pai te pori uita la twilight(e cu vampiri), la fel(adica tot cu vampiri), The Vampire Diaries(e serial)...nu stiu.
The Girl Next Door
The Back-up Plan
Not Another Teen Movie [penal. =))]
Scary Movie (1, 2,3, 4,5. probabil le-ai vazut, dar ma rog.)
Hot Tub Time Machine
Dude, Where's my car?
Little Nicky
Wild Target
Life as we know it
The Hot Chick
Eurotrip
The Last Song
Cruel Intentions
Wild Child
Mean Girls [:x]
College Trip
Road Trip
Meet The Fockers
Siii... nu`mi mai vin in cap. Dar ma rog. Sper ca te-am ajutat!
Btw. Inainte sa vezi filmele, uita`te pe http://cinemagia.ro sa vezi cum sunt, acolo iti sunt cel mai bine descrise :)

Succes!
Funda?