| Zooom a întrebat:

Vreau si eu un film despre adolescenti(cu scoala, distractie, iubire, etc.)Daca se poate sa fie si comedie:d...Help mepuppy dog eyes happy

Răspuns Câştigător
| DenisejUSTmE a răspuns:

Pai: incearca-le pe astea:The last song (este cu Miley Cyrus), Raise your voice(o fata care isi pierde fratele intr-un accident, ea vrea sa se duca la o scoala de muzica,dar tatal ei nu o lasa,pana la urma vine sa o ia de acolo si vede cat de frumos canta), A walk to remember(o fata bolnava de cancer, se indragosteste la liceu de un baiat dintr-o gasca, si toti rad de ea si la urma ei se casatoresc).

4 răspunsuri:
| AliceThai a răspuns:

Ultimul pe care l-am vazut a fost Superbad (parca). Vezi pe imdb.com.

| EduardPaul94 a răspuns:

Vai de mine nu-mi zi k nai auzit de AMERICAN PIE laughing))) veiz k sunt vreo 7-8 filme...comedie tata...razi de pocnesti laughingrolling on the floorlaughing)