| arigern a întrebat:

Hey. Vreau sa imi cumpar si eu o camera video ca sa fac niste filmulete sa le pun pe youtube. Daca imi puteti sugera una as fi foarte recunoscator. Nu conteaza site-ul. Pretul trebuie sa fie unul convenabil, iar camera video sa fie de o calitate superioara.

De asemenea, as dori sa stiu ce altceva mai trebuie? Trepied si mai ce? Vreau pur si simplu sa fac niste filmulete cu mine si atat, genul MIEZ de pe Creative Monkeyz happy

2 răspunsuri:
| anamariacornea123ana a răspuns:

Pai cumpati o camera Toshiba
eee destul de buna

| arigern explică (pentru anamariacornea123ana):

Am inteles, alte raspunsuri?