| tinka a întrebat:

HeY vreau sa privesc un film dupa care sa pling

21 răspunsuri:
| Biiaancaa a răspuns:

-A walk to remember
-Remember me
-My sisters keeper

| Biiaancaa a răspuns:

-Letters to God

| ZEU93 a răspuns:

Titanic

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

A walk to remember. E foarte fain filmul! Toti care l-au privit au plins.

| LoL a răspuns:

Titanic, A walk to remember, Remember me, Hachiko, 200 punds beauty(e coreean filmul dar te invata sa te apreciezi asa cum esti) eu am plans la toate

| chrisstina a răspuns:

A walk to rememberbatting eyelashes sau the notebook da asta e mai vechi un pic.

| ArcAnna a răspuns:

M'au trecut toti fiorii lacrimile si efectiv eram in el "The lovely bones"

| Ionela78 a răspuns:

Iti spun eu unul fain A walk to remember,este vorba despre un baiat care statea numai cu gasca lui si era o fata care se imbraca ai urat dar era foarte draguta si s-a indragostit de ea si ea avea niste dorinte iar el i le-a indeplinit, iar una dintre ele era sa se casatoreasca in biserica in care s-a casatorit si mama ei(mama ei era moarta, numai tatal ei era care era preot)si ea apoi moare deoarece are cancer desi el sti.eu am plans mult dupa acel film. uita-te. vorbesc serios! E CEL MAI TARE FILM SI VEI PLANGE! funda te rog?

| Ionela78 a răspuns:

A walk to remember.crede-ma este foarte trist si romantic in acelasi timp.eu una am plans foarte mult.si as putea sa il vad si de 10 de ori ca nu ma pisctisesc de el. funda?

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Filmul cu Iisus

| valentinalina a răspuns:

Titanic

| angelo200 a răspuns:

Titanic este cea mai frumoasa drama pe care am vazut-o...

| bnad a răspuns:

Iti spun cateva pe care vad ca nu le-a scris nimeni:
The Green Mile -
It's a Wonderful Life -
Ghost -
Man on fire -
P.S. I Love You -
Sunt multe lacrimogene. Daca mai vrei lasa-mi un mesaj.

| ѕოiℓεƒօгოεεℒԾѴℰ a răspuns:

Hey...Mie mi-a placut foarte mult Charlie St. Cloud. Este o drama dar la care cu siguranta vei plange...
happy

| tinka explică:

HeY mersi dar >titanic< l-am urmarit la fel cum si >A walk to remember< ambele sunt ff interesante! "bulisor" si eu il privesc foarte des si de ficare data gasesc ceva nou.>>si pling big grin...

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Viata pentru sora mea (My Sister's Keeper).

| cristiansan a răspuns:

Hachiko: A Dog's Story

| YoBogdan97 a răspuns:

Eu nu-ti zic numai titanik eu iti zic si o floare si 2 gradinari si lantul amintirilor cel putin la primul eu am plans impreuna cu tata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic si hachiko

| alexxya180 a răspuns:

Titanik

| Dandy52 a răspuns:

Bodyguard:X:X