| JpAforever a întrebat:

Hey! Vreau si eu un film foarte trist si bun, un film la care sa plang( ceva gen: "a walk to remember", "Hachiko" etc.)
Multumesc :3

Răspuns Câştigător
| Ddeliaa a răspuns:

The fault in our stars (2014), My sister's keeper(2009), Million dollar baby (2004), The notebook (2004), The curious case of Benjamin Button (2008), Lilya 4-ever (2002), Up (2009).
Sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

The Elephant Man (1980).

| Pricked a răspuns:

Becoming Jane, Atonement, The Road.

| faramatania a răspuns:

Now Is Good (2013),The Fault In Our Stars (2014),Never Let Me Go (2010),Remember Sunday (2013),Hesher (2010)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic(filmul la care toate fetele plang) happy
Always only you(are o poveste impresionanta-l-am vazut si revazut de cateva ori-vezi snopsins-)
City of angels
Hackicho:A dog's tale
Pieta(duce cu gandul la Pieta lui Michelangelo)-merita vazut!
I am Sam
Dead man walking(1995)-un film IMPRESIONANT...la propriu
Autunum at New York
Schinderl's list (un film impresionant despre dramele suferite de evrei in perioada holocaustului si despre marinimia omeneasca)
Boy in striped pijamas(impresionant pana la lacrimi...)

| laura1999 a răspuns:

Pearl Harbor!
Cool kids dont cry!