| There a întrebat:

Hei TPU,vreau si eu un film gen A walk to remember, dar fara sfarsit asa trist...Un film de dragoste cu adolescenti.Multumesc

5 răspunsuri:
| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

The Notebook

| William a răspuns:

Flipped.

| Betty a răspuns:

The notebook love struck Trebuie sa-l vezi! Este absolut genial :X cu un final care te face sa-ti doresti sa termini si tu la fel.
P.S I love you: nu e cu adolescenti dar este atat de frumos. day dreaming
Greta: o adolescenta cu probleme, dragut, cu un final fericit love struck
Sweet November: asemanator cu A walk to remember, un final dramatic.
Keith: superb love struck
If only: un film care mi-a placut iarasi foarte tare. love struck
Water For Elephants: un film interesant, cu un final la fel de placut ca la notebook. fara nicio legatura cu actorul care il protagonizeaza laughing
the last song: e si el dragut, cu un mesaj frumos cu final oarecum trist.

daca imi mai amintesc iti mai spun :*:*

| Betty a răspuns:

Am uitat de Love at First Hiccuphee hee e o comedie superba love struck si de Easy A, tot comedie kiss

| soony a răspuns:

Este Lol noul film cu Miley Cyrus, foarte interesant...si cu sfirsit fericit