| Br0cKyY a întrebat:

Hey ya, imi puteti da poze linkuri cu Mello si Near din Death Note? Please, cea mai buna primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| TarkaN a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search si aici ai si filmul sau desenele http://desenele.com/Death-Note-Episodul-1_7342.html vezi ca mai jos e videoclipul si in dreapta videoclipului sunt episoadele! funda?

1 răspuns:
| zdrangoi a răspuns:

Scrii pe "Google" Mello dai "cautare" te duci in stanga sus pe imagini (aparat foto) si iti scoate toate pozele existente.
La fel faci si cu Near.
Astept funda!