| Nicoleeee a întrebat:

Heyy,am vazut mai demult un film fffff dragut dar nu mai stiu cum se numeste,ma ajutati voi? Era ceva despre unu care avea o iubita,nu sti sigur dar parca canta la vioara sau asa ceva, ma rog, el era obsedat de munca parca si ea vroia sa se desparerta de el si a urcat intr-un taxi si cred ca a murit dar a doua zi ziua aia s-a mai repetat deja numai ca e a incercat s-o faca mai buna si s-a dus cu ea pe nu stiu unde si la sfarsit el s-a urcat in taxi.Stiti cumva ce film este? PS:Scuze daca am greseli m-am grabit

1 răspuns:
| M25M a răspuns:

Cred ca este If Only http://www.youtube.com/watch?v=XUHCGbP6d4A mi se pare ca despre asta este vorba nu sunt sigur, da-mi un raspuns sa-mi confirmi sau infirmi.