| LucyAnka a întrebat:

Am vazut mai demult un film de groaza cu o fata care toata viata a fost oarba si canta foarte bine la vioara, iar intr-o zi, doctorii au gasit niste ochi compatibili cu ai ei. Acestia erau ai unei fete care a murit in urma unei explozii si care putea vedea niste creaturi ce stateau langa un om care urma sa moara, iar apoi ii lua spiritul. Dupa ce i s-au pus noii ochi, fata cea oarba putea sa vada si ea creaturile. Ea a descoperit povestea fetei caruia ii apartineau ochii, si a incercat sa salveze o gramada de oameni de la o explozie in urma careia, ea a ramas dinou oarba. Cine imi poate spune cum se numeste acest film ii dau fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste The eye. Uite aici trailerul : http://www.youtube.com/watch?v=SOxzXVGaEY8