| Erzaa a întrebat:

Heyy! As vrea si eu niste anime, cam asa : sa fie o iubire intre personajele principale gen Kaichou wa maid sama

5 răspunsuri:
| ĄĿiŒ a răspuns:

Cateva mai cunoscute : Toradora, lovely complex, special a, sero no tsukaime, rozario vampire, ouran high school host club, kimi ni todoke, vampire knight, shugo chara, nana, shakugan no shana, clannadkampfer, skip beat,

| MiculFaraon a răspuns:

Konoho high school, Another, Rozario Vampire, vampire knight, skip beat. Pa-pa.

| maychanges a răspuns:

Kioshiro to towa no sora

| Cupcake666 a răspuns:

Uite aici niste topuri:
http://www.imdb.com/list/T9kglylqzp0/
Another
Yu yu hakusho
Guolty crwon
Konoha high school
Ouran high school host club
Uta no prince sama 1000% si 2000%
st doua?
poti sa le vezi pe: deseneanime.ro
deci daca vrei sa citesti un manga poti citi pe: deseneanime.ro
funda? :D

| marcusnmc a răspuns:

Sakura diaries este exact ce cauti o sa iti place foarte mult crede-ma.

http://www.watchcartoononline.com/sakura-diaries-episode-1-english-dubbed