| bkmad a întrebat:

Hi.Intrebare pentru cei ce vizionaeaza filme coreene. Ce filme coreene de dragoste sau comedie, stiti. dar la care sa se gaseasca sigur subtitrare in romana?

7 răspunsuri:
| Carrie a răspuns:

Uite un film(japonez):Memoriile unei geishe.

| Andreea114820 a răspuns:

Intra pe romanairelease.ro si acolo in stanga scrie filmul

| Allyţu a răspuns:

Pai te sfatuiesc sa te uiti la 100 days with Mr. Arrogant
e si dragoste si comedie happy

| Lollidella a răspuns:

Raspunsul de la anunim este al meu, nu mi-am dat seama pe moment ca nu eram logata big grin
^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic de filme dar eu m`am uitat la 2 drame jap : the quiz show2, hidarime tantei eye (foarte frumoase :x) si la una coreeana : haru, an unforgettable day in korea.
Dar le-am vazut cu sub in engleza. Nu prea se gasesc cu sub in romana:(.
Aaaa, si ar mai fi si My nineteen (My 19), e film si e coreean. Dar tot cu sub in engleza :(.
Aici poti vedea mai multe drame: http://www.dramacrazy.net/
Sper ca te ajuta cu ceva ^^.

| bkmad explică:

L-am vazut :d

| EXPRO a răspuns:

Dae Jang Geum (Giuvaierul Palatului)
Hur Jun (Legendele Palatului Dr. Hur Jun)
The Graet Queen Seondeok (Secretele De La Palat; joaca un actor din 49 Days)
Jumong (Legendele Palatului : Printul Jumong)
Dong Yi (Vremuri Apuse/Legendele Palatului Concubina Regelui)
Regatul Vanturilor
Negustotul Lim-Sang OK (Legendele Palatului Negustorul Lim Sang-ok
Legendele Palatului : Cavalerul Ratacitor si Frumoasa Raza de Luna (Return of Iljimae/Intoarcerea lui Iljimae)
Iljimae
Gyebaek (Legendele Palatului Gyebaek)
Emperor of the Sea (Imparatul Marii)
Kim Soo Ro (Legendele palatului : Kim Suro, Regele de Fier)
Yi.San.(Furtuna.la.Palat)
Jejoongwon (2010) Complete
Hwang.Jin.Yi
Painter Of The Wind
Bad.Guy.(Bad.Man)
Star.in.My.Heart
Empress.Chunchu
Boys.Over.Flowers
Swallow the Sun
IRIS
The Duo
49 Days