| ȘtefiȘtef a întrebat:

Hi TPU!
Am incercat sa fac un film. Un fel de. Dar doar partea 1 e gata:
http://www.youtube.com/watch?v=k_P8a5C1Hw0
Sa fac in continuare sau sa ma las? Motivati raspunsul. fundita!

Răspuns Câştigător
| Lady.Love a răspuns:

Esti simpatica! Poti sa mai faci, macar ai ocupatie. Singura problema e ca nu prea se aude ce zici. Apropo, ador catelusul tau.

4 răspunsuri:
| Available a răspuns:

Buna.In primul rand este de o varsta mult prea frageda ca sa te apuci de asa ceva care presupune multe si iti cere multe ca de ex: timp, inspiratie care o gasesti citind multe carti de fantezie, un peisaj corespunzator, o miniechipa pentru a putea realiza ceva bun, reactiile care trebuie sa apara pe parcursul actiunii etc. Nu vreau sa fiu impertinenta dar mai asteapta si peste cativa ani poate o sa realizezi ceva ce iti doresti cu adevarat iar daca asta este pasiunea ta urmeaza un liceu de filologie apoi facultatea de actorie iar pana atunci ocupa-te cu ce se ocupa toti copii de varsta ta. Bucura-te de copilarie.

| Amy a răspuns:

Nice! fa-l in continuare.este dragut! succes!tongue

| RockaruL a răspuns:

WoW and LoL... Dragutz, asta chiar ti-a iesit, bv...Continual! Sa ma anunti te rog cand faci partea a doua!

| RockaruL a răspuns:

Dragutz catelul dar cum il cheama? Nu se intelege foarte bine ce spui in videoclip...