| KillersBlood a întrebat:

Merita sa ma uit la elysium?
http://www.youtube.com/watch?v=oIBtePb-dGY
Motivati-va raspunsul :)

Răspuns Câştigător
| Tєσ a răspuns:

Daca ti-a placut District 9, Oblivion sau After Earth, merita vazut. Mie una mi s-a parut awesome, desi am auzit destule critici, fiecare cu parerea lui happy
Mi-a placut tot la el, povestea, actorii, efectele ca sa nu mai zic de accentul lui Kruger laughing

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Probabil că merită văzut, dacă ți-a plăcut District 9, cu siguranță poate fi apreciat și acesta.Aceeași regie, o distribuție bună și să zicem, o oarecare continuare a filmului din 2009, poate indirectă, dar în maniera binecunoscută a filmelor de gen.La momentul acesta însă, calitatea redării respectivului film este destul de slabă, deci:mai trebuie așteptat pentru o variantă mai bună.