| TheHobbitHere a întrebat:

Hi TPU, cum de numește filmul ăla în care o fata a rămas cu mașina într-o pădure iar mașina e blocată, și o fata urâtă vrea so omoare, ea pătrunde mana prin portbagaj, dar cea fim mașină îi musca mana, cea urâtă reușește sa pătrundă prin mașina, dar fata din mașină îi înfige un freon în ochi, după care mașina pornește, o calcă pe aia urâtă, vine o persoana și o ajuta pe cea din mașină, iar cea urâtă călcată de mașină mișcă din degete.
Cum se numește? Fundă + vot

3 răspunsuri:
| XxTerrorxX2 a răspuns:

Nu era si un bărbat in masina si era iarna si au facut accident, iar atunci a venit monstrul?

| TheHobbitHere explică (pentru XxTerrorxX2):

Nu, nu era monstru, dar parcă îmi amintesc ca la sfârșit scria : ați urmărit auypstopistul, sau ceva de genu'

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Aa atunci nu stiu, scuze