| copiluldinmine a întrebat:

Hi TPU! Pentru cine se uita la pariu cu viata am citit asta pe facebook:"- Sezonul 3 începe cu toţi membrii lala band plecând în vacanţă la mare.
- După vacanţa la mare la la band se distreaza la ţară.
- Vor locui cu toţii intr-o cabană şi începe distracţia.
- Acolo Sara Se îndrăgosteste de Dima şi va petrece o noapte împreună cu el. cristi află de aventură şi pleacă nervos cu maşina
- Rapha va avea un accident de maşină şi va ajunge în comă la spital.
- raphael va muri în sala de operaţii pentru câteva minute (moarte clinica!)
- anca şi Vlad fac dragoste pentru prima dată!
- ioana ramane insarcinata.
- Sara va fi violata.
VOI CREDETI CA ESTE ADEVARAT

8 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Wow ar fi super tarelove struck

Dar pacat de raphacrying
sper sa fie adevarat ce ai zis despre anca si Vlad pentru ca ii ador impreuna si la fel si pe ioana cu Andrei, dar sper sa nu se certe sau sa piarda copilul (cv de genu)

DEABEA ASTEPT SEZONUL 3love strucklove struck

| copiluldinmine explică (pentru Lucinca):

Nici eu nu stiu daca e adevarat am luat asta de pe facebook big grin

| Lucinca a răspuns (pentru copiluldinmine):

Am auzit ca se pun noi pariuri, dar nu mai tin minte carelaughing)
am vazut reclame la televizorbatting eyelashes)

| copiluldinmine explică (pentru Lucinca):

Da asa e dar cel mai mult mi-a placut pariu sarei si al monicai...eu una cred ca il castiga sara

| Lucinca a răspuns (pentru copiluldinmine):

Si eu la fel>big grin

| copiluldinmine explică (pentru Lucinca):

Nu mai am rabdare pana pe 17 sectembrie ar trebui sa mai puna promo cu ei

| Lucinca a răspuns (pentru copiluldinmine):

Dacrying(

| muffinfactory a răspuns:

Who cares