| PufulethePuffy a întrebat:

Hi TPU! Stiti cumva de unde as pudea descarca parti din episoadele din Naruto?
Adica stiti cum sunt acele videoclipuri facute pe melodii dar nu sunt numai cu poze ci si cu parti dn naruto ceva in genul asta: http://www.youtube.com/watch?v=k21c4dhfyKg :D
Deci stiti de unde as putea face rost de asa ceva?
FUNDOI;)

2 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Din cate inteleg tu te referi la AMV(Anime Music Video). AMV'urile sunt facute de fani ai unor anime/melodii nu de firme/asociatii care au legatura directa cu industria anime. In termeni mai simpli dai search pe youtube la > AMV naruto sau AMV + melodia care vrei sa o asculti + anime pe care vrei sa il vezi si de cele mai multe ori ai sa gasesti. Asta daca nu am inteles eu gresit intrebarea ceea ce e foarte posibil.

| PufulethePuffy explică:

Nu ai inteles gresit, cel putin nu in totalitatehappy
De fapt intrebarea mea era de unde pot face rost de ele ca sa fac si eu AMV-uri cum le spui tu...adica stiu ca le faci prin programe descarcate in pc dar de unde le pot downloada ca sa zic asa?happy