| Gabitzooo a întrebat:

High Scool Musical vs. Camp rock -spuneti-va parerea si desigur Funditzica

Răspuns Câştigător
| Karashi a răspuns:

Pai daca vrei parerea mea... Mia placut mai mult Camp Rock, mi-a placut mult muzica de acolo si rolul lui Demi Lovato!
Mia placut si muzica de la High Scool Musical, dar nu asa mult!^_^

7 răspunsuri:
| Loly a răspuns:

Camp rock in mod claaarrr.Muzica mult mai buna, actori mai buni si mult mai indragiti de public.Si in plus in HSM la fiecare 5 minute tot dadeau cate o melodie care dura vreo 5-6 minute.Actiune deloc.In schimb la Camp Rock mai multa actiune dar atunci cand dadea o melodie chiar aveai ce asculta!

| Lexii a răspuns:

Pai mie mi-au placut mult amandoua.
Daca ar fi sa aleg cred ca as alege Camp rock. Este putin mai interesant decat HSM.
Oricum sunt frumoase amandoua, si actori sunt foarte draguti si talentati.

| Alina_2047 a răspuns:

High School Musical
Eu eram obsedata de HSM (si acum sunt dar au mai aparut lucruri noi si...)
Daca ar fi sa argumentez credeti-ma ca mi-ar lua o zi intreaga.
HSM e pur si simplu mai stilul meu.
Nu pot sa zic ca CR nu imi place adica momentan Demi e cantareata mea preferata la fel si JB.

| Georgie a răspuns:

Camp Rock...claar...place la nebunie filmul, melodiile, actoriihappyhappyhappy

| anonul a răspuns:

Niciunul

| MIM a răspuns:

Camp rock

| lavy_2064 a răspuns:

Camp rock!