| Gherman_Razvan_1999 a întrebat:

How to train your dragon ii si seral si film!?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

How to Train Your Dragon - "Cum să-ți dresezi dragonul" este un film animat fantastic realizat de DreamWorks Animation în 2010 după cartea cu același nume
Filmul are o continuare: How to Train Your Dragon 2 (2014) care nu a aparut inca in cinematografe.

Aventurile lui Hiccup si ale prietenilor lui continua in serialul de animatie Calaretii dragonilor (2012– ), titlu original "Dragons: Riders of Berk".
http://www.imdb.com/title/tt2325846/

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aw ce dragut e ala. si avea si sigur ros prin el

| Sausage a răspuns:

Da e un film cu 2 parti si un serial