| bmcriss a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme asemanatoare cu "How to train your dragon" sau "Dinosaur"... combinatie de desen animat si film

Răspuns Câştigător
| BloodStained a răspuns:

Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel, Up, Planet 51, Finding Nemo, Monsters vs Aliens, Astro Boy, Cars, Kung Fu panda, Ratatouille, Bolt, Ice Age:dawn of the dinosaurs,

3 răspunsuri:
| Led a răspuns:

Alvin and the Chipmunks, The Polar Express.etc. astea sunt bune

| ade98hannah a răspuns:

Combinatie de desen animat si film...hmmmthinking

incearca ice age3

| rollei a răspuns:

Uite un film desena animate+film+joc = MortalKombat4 e misto mie unul mi-a placut