| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Hristos a inviat!
Puteti sa imi spuneti cum este filmul,, Jocurile foamei" adica am auzit de el dar vreau sa stiu ce gen este(horror, comedie etc), povestea, personajele...

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Nici horror, nici comedie.
Mie una mi-a placut. Are actiune, aventura, e SF, drama si are un pic de romantism.
E chiar frumos filmul, si povestea de altfel, ti-l recomand.

Mai bine vezi singura cum e, decat sa distrug tot farmecul spunandu-ti cat mai multe. :)
Dar, ca sa fii cat de cat informata, uite aici descrierea si distributia : http://www.cinemagia.ro/filme/the-hunger-games-487462/.
;;)Numai bine!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| valentino52 a răspuns:

Dupa parerea mea e cea mai buna adaptare dupa o carte din ultimul timp. Recomand atat cartea cat si filmul.