| Mimishor_5910 a întrebat:

Http://mimishor93.sunphoto.ro

Buna.Este un site pe care am creat eu, vreau sa stiu ce parere aveti voi despre pozele pe care le-am pus eu in site-ul acesta.Sunt poze despre filmele mele preferate(adica filme coreene).

Răspuns Câştigător
| analoveskorea a răspuns:

Doamne ador serialele coreene:X:X:X, nu credeam ca voi gasi si pe TPU fani

3 răspunsuri:
| Allyţu a răspuns:

Mahh e soper.sunt ffff frumose serialele koreene... ap ca m-am indragostit nu mai am rabdare sa ma uit la tv asa ca le mai urmaresk pe net aa si legendele palatului: printul jomong e soooperrrrr...ma bukur ca va place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeg jeg jeg

| Ditzy a răspuns:

Si eu iubesc filmele coreene!love struck