| RoseOfTheFire a întrebat:

Http://www.axyy-filme.com/category/filme/horror/ Buna am o problema cand intru pe site-ul asta de filme imi arata ceva ca un fel de se deschide o fereastra cu jocuri si as putea sa dau pe ea sa o inchid dar mie sa nu iau vreun virus ce sa fac si apropo spuneti-mi si mie niste site-uri cu filme gratis sa le downloadez in computer sa le vad sa nu fie cu virusi dau funda.

1 răspuns:
| Darcos a răspuns:

Pentru o exprimare mai buna trebuia sa scrii ca "Tot ce ai zis mai sus nu vrei sa contina virusi"...
Cauta pe G00GL3 filme si alege site-ul pe care sunt oameni multi si unde zic ca merge bine filmele(Ca nu sunt virusate)