| cos96alx a întrebat:

Http://www.romaniarelease.net/......ul-12.html numele la melodia de la minutul 5:00 din partea a 2-a de jos.

Răspuns Câştigător
| HaHaHaHaNO a răspuns:

Te referi la melodia de la min 8:00? daca da...e de la Taxi- Cele doua cuvinte. Eu nu am auzit nicio melodie la min 5:00thinking

| cos96alx explică (pentru HaHaHaHaNO):

Dupa ce isi pune dorinta Vlad incepe o melodie pe aceea o vreau.

2 răspunsuri:
| HaHaHaHaNO a răspuns:

Melodia se numeste Light My Fire cantata de the Doors.s`ar putea sa nu`ti placa daca o auzi acum:)) ca e destul de veche uite aici o gasesti
http://www.youtube.com/watch?v=6O6x_m4zvFs