| Anca2204 a întrebat:

Imi amintesc mai demult un desen pe Minimax cu o fetita blonda si un phoenix, care a luat-o intr-o lume fantastica. Fetita avea parul blond, drept, pana la umeri. In poveste era si o vrajitoare. Am intrebat cativa prieteni, dar nimeni nu pare sa-si aminteasca de un asa desen. Daca cineva isi aminteste numele desenului sau orice detaliu important, imi puteti spune, va rog?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numește Emilie Jolie. E la origine în franceză și are niște cântecele pe care mi le amintesc și acum happy

https://youtu.be/BIr_aV1XmdM

| Anca2204 explică (pentru anonim_4396):

Da, acesta e! Multumesc mult

3 răspunsuri:
| Vasilicamosbatran a răspuns:

Buna. Cam in ce perioada te-ai uitat tu la desen?

| Anca2204 explică (pentru Vasilicamosbatran):

Bună, aproximativ anul 2016 cred.