| andytuu a întrebat:

Imi dati si mie niste filme care credeti ca trebuie vazute? sau merita sa fie vazute? dau fundoibig grin

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1. "Twilight"
2. "Twilight Saga Eclipse"
3. "Twilight Saga New Moon"
4. "Abduction"
5. "Monte Carlo"
6. "The Last Song"
7. "Remember Me"
8. "A Walk To Remember"
9. "Water For Elephants"
10. "The Messengers"
11. "Mirrors"
12. "The Grudge"
13. "Blade"
14. "Home Alone"
15. "Avatar"
16. "Beastly"
17. "Vampire Suck"

| Diabolique a răspuns:

În general dramele sau filmele care ne dau o lecție de viață. Câteva exemple ar fi Requiem for A Dream (2000), The Shawshank Redemption (1994), The Godfather (seria), Se7en (1995), The Usual Suspects (1995), Forrest Gump (1994), Hannibal (seria), American Beauty (1999), The Dark Knight (2008), American History X (1998), V for Vendetta (2006), Rain Man (1988), Gladiator (2000).
De asemenea, te poți orienta după topul 250 imdb http://www.imdb.com/chart/top.
Vizionare plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In to the blue, cu Paul Walker, eroul principal din Fast & Furious 5. Eight below, Dorian Gray.

| FNG a răspuns:

Iti recomadn Fast & Furios 5 e super tare filmu merita incercat!