| danydany3 a întrebat:

Imi dati si mie niste filme cu varcolaci si vampiri(fara underworld, dracula). Dau funda pentru cele mai bunewinking

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Filme cu vampiri și vârcolaci:Vampire Academy (2014),Only Lovers Left Alive (2013),Kiss Of The Damned (2012),The Twilight Saga (seria), Fright Night 2: New Blood (2013),Midnight Son (2011),The Bleeding (2009),Stake Land (2010),Dark Shadows (2012),Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012),The Moth Diaries (2011),Byzantium (2012),Blood And Chocolate (2007),Cursed (2005),Dog Soldiers (2002),Never Cry Werewolf (2008),Werewolf: The Beast Among Us (2012),Wolves (2014)
Seriale cu vampiri și vârcolaci:Hemlock Grove, The Originals,TVD, Being Human, Dracula (2013),Bitten (2013),Buffy The Vampire Slayer, From Dusk Till Dawn: The Series (2014/cu serpents), The Strain, True Blood, Lost Girl

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

The vampire diaries
True Blood
The originals
Interview with a vampire.

| danydany3 explică (pentru Adry05):

Am vazut toate "serialele"...

| William a răspuns:

Van Helsing.

| Sn4k3 a răspuns:

Seria Blade.

| onuticuta200312 a răspuns:

Seria twilight(toate filmele),
Instrumente mortale:orasul oaselor,
Jurnalele vampirilor(serial)
Eu, frankestein(2014)
Masinistul(2004)

| Ioanarri a răspuns:

Astea sunt cele mai faine
The Vampire Diares
The Originals
Twilinght