| Girly97 a întrebat:

Imi gaseste cineva va rog frumos un site in care pot vedea NBC live streamed gratuit? As vrea sa ma uit de acum incolo zilnic daca se poate la "The Ellen DeGeneres Show". Pe la ce ora ar fi in ora Romaniei? Cate zile pe saptamana? Celuia care ii merge linkul si este si CORECT, va primi funda.

8 răspunsuri:
| dAnIeLcLaUdIu a răspuns:

Cool-tv.net
ai nevoie de sopcast

| Girly97 explică (pentru dAnIeLcLaUdIu):

Cred ca am.

| dAnIeLcLaUdIu a răspuns (pentru Girly97):

Incearca si vezi daca merge
si vezi ca e si cool-tv.ro

| Girly97 explică (pentru dAnIeLcLaUdIu):

Imi poti da tu linkul, te rog?

| dAnIeLcLaUdIu a răspuns (pentru Girly97):

Link cu ce?

| dAnIeLcLaUdIu a răspuns (pentru dAnIeLcLaUdIu):

Http://www.cool-tv.net/
si vezi ca asta merge doar cu internet explorer...nu te speria, merge bine ...am uitat sa iti zic asta

| Girly97 explică (pentru dAnIeLcLaUdIu):

La site. Nici macar nu stiu daca prinde canalul respectiv, unde vreau sa urmaresfc showul lui Ellen...

| Girly97 explică (pentru dAnIeLcLaUdIu):

Ok! Mersi! happy