| SinK1121 a întrebat:

Imi poate propune si mie cineva un serial gen Lucifer, sa nu fie horror, gen personajul principal sa aiba ceva superputeri, face ca serialul sa fie mai interesant happy.

9 răspunsuri:
| EMKing a răspuns:

Salut, incearca American Gods, Supernatural, Flash, Arrow, mai era unul "Super Girls" parca, Dare Devil, Tower Prep majoritatea dintre ele sunt pe Netflix.

| SinK1121 explică (pentru EMKing):

Sper ca nu sunt horror, nu-mi place sa stau cu un ochi deschis si unul inchis tot serialul daca ma intelegi happy.

| Cduncfujndf a răspuns:

Încercă Gifted (îl găsești și cu varianta de nume Polaris).
Oricum e un serial interesant.

| StefanHi a răspuns:

Supernatural e super fain, Strange things, The rain, The secret order, Shadow hunters

| mudokins78 a răspuns:

The Boys
Nu are decat 8 episoade si urmeaza si continuarea, dar nu vei fi dezamagit(a)! O sa imi dai funda sigur!
Vizionare placuta!

| Sn4k3 a răspuns:

Taboo

| SinK1121 explică (pentru mudokins78):

Nu prea imi plac serialele cu super eroi dar acest serial e bestial.

| EMKing a răspuns (pentru SinK1121):

Nu sunt, stai liniștit.

| Justme1997 a răspuns:

Nu este o superputere, dar are ceva asemanator. Recomand Sherlock.