| IlcaDominic a întrebat:

Imi poate recomanda cineva ceva seriale precum teen wolf sau lucifer?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove,The Originals,Shadowhunters,True Blood, Bitten,From Dusk Till Dawn: The Series cu serpents (șerpi),în regia lui Robert Rodriguez/Constantine,Dominion, Arrow, The Flash, Scorpion, Daredevil, The Messengers

3 răspunsuri:
| ChawChaw a răspuns:

Chernobyl,The Walking Dead, 13 reasons why, The Vampires Diares.

| Daniela3333 a răspuns:

Originals.

| AndreeaIoana3344 a răspuns:

The Vampire Diaries, Supernatural, Grimm, Penny Dreathful, The Originals, Merlin, Shadowhunters, Stranger Things, A Discovery of Witches