| paula45 a întrebat:

Imi poate recomanda cinvea niste seriale gen Gossip Girl, 90210, pretty little liars? in afara de teen wolf, the carrie diaries. multumesc

6 răspunsuri:
| Andeuta a răspuns:

Secret circle
Glee
Britannia High
The Nine Lives of Chloe King
The secret life of the american teenager
New girl
10 Things I Hate About You
The vampire diaries

| TravisForest a răspuns:

Buna. Beauty And The Beast 2012, Arrow, Switched At Birth, One Tree Hill, The Lying Game, True Blood.

Vizionare placuta si o seara frumoasa!

| paula45 explică (pentru TravisForest):

The lying game are numai 2 sezoane?

| TravisForest a răspuns (pentru paula45):

Are 2 sezoane dar din cate am inteles in toamna incepe sezonul 3.

| paula45 explică (pentru TravisForest):

Aaaaa. multumesc! ca pe un site scria ca e ultimul sezon din serial sad

| TravisForest a răspuns (pentru paula45):

Nu te lua dupa site-uri ca nu spun mereu adevarul sa stii! :*