| Ajutor2004 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca serialul The Originals inca se mai filmeaza si daca e terminat unde pot gasi sezonul 6, iar daca inca se filmeaza din cat in cat timp se pune un episod nou?

Răspuns Câştigător
| Xeanle77 a răspuns:

The originals are decat 5 sezoane si inca mai trebuie sa apara 5 episoade din el.Si din ce au spus producatorii serialului acesta va fi ultimul sezon.

1 răspuns:
| TehDevil a răspuns:

Pe IMDB arata ca sezonul 5 este in desfasurare...
https://www.imdb.com/title/tt2632424/episodes?season=5&ref_=tt_eps_sn_5