| FreshDreams a întrebat:

Se uita cineva le serialul "Merlin" de pe AXN Sci-Fi?
Daca da, stie cineva ce episod se filmeaza in prezent la sezonul 4? Niste prieteni mi-au spus ca sunt deja pe la episodul 8, pe net am am aflat ca de abia au terminat primele doua episoadelaughing.
Va rog, daca stie cineva, spuneti-mi si >miebig grin

Răspuns Câştigător
| iricool1996 a răspuns:

Si eu urmaresc si am aceeasi nelamurire, dar am mai mare incredere in net decat in ceilalti.Ca sa vezi ca nu sunt un alt obsedat de funda o sa-ti spun ca gwen este impreuna cu Arthur(desi este urata fata aia, sa-ti dea cosmaruri)

2 răspunsuri:
| FreshDreams explică:

@iricool1996
Mersi pentru parerebig grin.Da, cred ca site-ul oficial al serialului este de mai mare incredere.
In legatura cu Gwen si Arthur, da, cred ca sunt impreuna.Si nu stiu de ce au ales-o ei pe Gwen sa fie servitoare.Eu mereu mi-am imaginat-o pe Guinevere o printesa, nu o servitoare, dupa ce ca mai e si neagralaughing.
Apropo, zilele astea ma uitam pe spoilere( poate stii), si se pare ca Arthur avanseaza la pozitia de rege in S4.Cica Morgana omoara un personaj principal, ori Lancelot, ori Uther.

| bossuu31 a răspuns:

Pe uther fiindca la sfaarsit arthur o sa moara din cauza lui lancelot