| paulbraia1 a întrebat:

Imi povestiti pe scurt doua filme?

Răspuns Câştigător
| Jora_Alexandruemilian_1990 a răspuns:

Ia ma 2 filme care imi plac
-Shooter – Lunetistul:Filmul este povestea trăgătorului de elită Bob Lee Swagger, care se autoexilează în sălbăticia Arkansas-ului, după ce provoacă moartea unei persoane nevinovate. El revine însă la "civilizaţie" în momentul în care foştii lui asociaţi îl conving că au nevoie de ajutorul lui pentru a preveni un asasinat. Însă i se întinde o cursă şi de fapt el este pionul principal în asasinarea pe care încearca să o împiedice, aşa că nu-i rămâne altceva de făcut decât să pornească pe urmele celor care l-au trădat, pentru a descoperi adevărul
-Autómata:Acţiunea filmului este plasată la 50 de ani în viitor şi îl are în centru pe Jacq Vaucan (Banderas), un agent de asigurări al companiei specializată în robotică ROC, ce investighează cazuri de roboţi capabili de manipulare. Ceea ce descoperă la un moment dat poate avea consecinţe profunde asupra viitorului omenirii – realitatea de care se loveşte este mai complexă decât creaţia oricărui tip de robot sau maşinărie.

FUNDA rolling on the floor

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nici n-ai pretenţii...hee hee

| Jora_Alexandruemilian_1990 a răspuns:

NOname, si ce daca nu are foloseste TPU doar pentru niste raspunsuri pe care nu le stie sa-u pentru a nu pierde vremea pe net cautind

Întrebări recente