| Aggares a întrebat:

Îmi puteți da filme asemănătoare cu filmul "V for Vendetta "?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

N-aș putea să-ți recomand ceva aiurea, în neconcordanță cu acest film.Deci,eu n-am găsit asemănări, însă având în vedere că V for Vendetta este scenarizat de The Wachowskis, încearcă tot ceva de-al lor și nu vei da greș. Cloud Atlas (2012),sau mai nou Jupiter Ascending (2015) și de ce nu, un superb serial în regia lui Andy Wachowski:Sense8 (2015-).Bine,acum toate acestea sunt facultative și pot rămâne într-o umbră pozitivă, atunci când, posibil, vei găsi filmele chiar adecvate preferințelor tale.

3 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

The Truman Show (1998)
Kill Bill: Volumul 1 (2003)
si
O minte sclipitoare (2001)

| Aggares explică:

Mulțumesc pentru aceste filme, și app scuze pentru că doar acum îti dau funda" am avut... probleme cu calculatorul și n-am mai intrat oricum... asta nu te interesează pe tine oricum, mulțumesc din nou Faramatania! :d

| faramatania a răspuns (pentru Aggares):

Cu plăcere, mulțumesc și eu,