| Rebecaaa29 a întrebat:

Imi puteti da exemple de cele mai tari comedii?

7 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Uite o lista cu cele mai tari comedii:how high,freaky friday, superbad, youth in revolt si scary movie si multe altele intra pe cinemagia.ro

| AllyLove a răspuns:

Incearca si Ace Ventura:pet detective si ace ventura:when nature calls, dumb and dumber(tantalaul si gogomanul)

| pinguuina a răspuns:

How high, home alone, cats and dogs.

| Danieellee a răspuns:

1.just go with it
2. Tucker and Dale vs Evil
3.yes man
4.Scary Movie 4
5. Wild Hogs
O sa-ti placa neaparatwinking ( fundita daca se poate)winking
Bafta!

| BananaSuparata a răspuns:

The Animal (2001) si Forrest gump cele mai tari filme

| pisoiul007 a răspuns:

Mr. bean! e cel mai tare si e clasicwinking

| TunetOv2011 a răspuns:

Mr.Bean! My name is Earl! Intra pe VPlay da pa categorii apoi pe gen si Comedy! fundita?/