| Delea_Florentina_1979 a întrebat:

Imi puteti da link-ul cand se casatoreste Anandi cu Shiv? happy :*

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu se poate! Nu cred ca se casatoreste Anandi cu Shiv! Poate Shiv e indragostit de Anandi si e gata de insuratoare, dar Anandi nu vrea sa se marite cu el, nu e indragostita si nu il iubeste pe Shiv! Ea asteapta ca Jagdish( asazisul dr. JAGAT) sa se intoarca la ea, e deja indragostita si il iubeste din copilarie! Multa sanatate si vizionare placuta!

| Russ_Danielutssa_1976 a răspuns (pentru untu):

Poti vedea filmul pe youtube:Balika vadhu
Ei se casatoresc dar cu timpul Anandi se indragosteste de shiv, apoi o schimba pe anandi cu alta dar mai este mult. Apoi vor infia 1 copil Amol dar este in scaun cu roti dar la urma isi va reveni si va putea sa mearga pe picioarele lui
Apoi afla ca Anandi este insarcinata si ca va avea 2 gemeni
Dupa cateva ep Shiv va muri si Anandi va ramane vaduva si va naste gemeni
Fata:Nandini si Baiatul:Shivam
In India se da toate episodele.Scrie pe YouTube:Balika vadhu
Shiv a fost dat afara din Mica Mireasa fiindca l-a prins politia beat la volan sau ca a intarziat la filmari. Sper ca v-am ajutat tot ce am spus eu este adevarat ca m-am uitat la toate ep din Mica Mireasa, Vizionare placuta, Si inca ceva Jagat se va casatori cu o fata Ganga care este chinuita si are un baietel Manu.

| untu a răspuns (pentru Russ_Danielutssa_1976):

Dar este subtitrata in limba romana? Linkul pe care le-ai scris de mai sus nu functioneaza, zic ca este un video privat, ca trebuie cont deschis!

| untu a răspuns (pentru Russ_Danielutssa_1976):

Dar este subtitrata in limba romana? Linkul pe care le-ai scris de mai sus nu functioneaza, zic ca este un video privat, ca trebuie cont deschis!

| Russ_Danielutssa_1976 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=QHZIgb_i5-o Sper ca te-am ajutat, dar este in Hindi.