| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți lăsa un link unde pot viziona filmul "inimi cicatrizate" pe baza cărții lui Max Blecher? Chiar nu am găsit nimic.
(site uri gratuite)
Mulțumesc!

14 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este in lista filmelor pe HBO GO daca ai asa ceva.
Pe online nu am gasit si nici daca ar fi nu te-as sfatui pentru ca siteurile care dau filme online gratuit sunt purtatoare de malware.
Daca ti-l doresti atat de tare tine-te de mine si iti promit ca maine dupa amiaza iti dau un link catre un site sigur de unde il poti downloada, fara virusi fara nimic! Desi am vazut trailerul filmului si mi se pare ingrozitor dar gusturile nu se discuta happy

| EusuntAnonima2 a răspuns (pentru Simpatic):

Mulțumesc.
Am citit cartea mai bine de jumate și am nevoie să i fac un rezumat. Eu termin in seara asta, dar am nevoie de un suport după care să mă ghidez și nici asta nu găsesc. Dacă găsesti pentru film, e ok, daca nu, e tot ok. Poate vei găsi un site cu un rezumat, dacă nu, apreciez oricum. Mulțumesc!?

| Simpatic a răspuns:

Ai mesaj privat

| Legion7X a răspuns:

Https://www.clicksud.org/2021/01/inimi-cicatrizate-film-online.html?m=1

Filmul îl găsești aici.

Vezi că sunt reclame trebuie să dai mereu pe tasta back, dacă te duce pe alte pagini. Văd că ultimul videoplayer functionează mai bine.

| NotNamed a răspuns:

Iti dau eu link de la YouTube. Stai sa descarc filmul sa.l postez ca sa nu te mai incurci cu virusii.

| EusuntAnonima2 a răspuns (pentru NotNamed):

Mulțumesc mult!

| NotNamed a răspuns (pentru EusuntAnonima2):

Poftim: https://youtu.be/_8dlff6nOkA
Filmul e 720p (HD) dar s.ar putea sa se vada cam prost din cauza ca l.am postat recent. In cateva ore ar trebui sa se randeze si sa poti sa.l vezi HD.

| Legion7X a răspuns (pentru NotNamed):

Videoclipul include conținut de la Beta Film GmbH, care a blocat difuzarea invocând drepturile de autor.

| NotNamed a răspuns (pentru Legion7X):

Eram sigur ca voi primi un copyright...
Ai vreo alta alternativă unde l.as putea posta?

| EusuntAnonima2 a răspuns (pentru NotNamed):

S-ar putea să nu mă lase, din cauza a ceea ce scrie in comentariul lui Xirus
per că se va remedia, dar dacă nu, oricum iți mulțumesc mult

| Legion7X a răspuns (pentru NotNamed):

Poate Un to.rrent ceva să îi dai. Ea doar descarcă utorrent

| EusuntAnonima2 a răspuns (pentru NotNamed):

Chiar nu știu
ce posibilități ar mai fi?
daca nu se poate, înțeleg

| NotNamed a răspuns (pentru EusuntAnonima2):

Dar din nou...la inceput pentru ca de abia l.am postat se va vedea cam prost... îi ia o ora sau mai mult pentru a se randa ca sa se vada 720p.