| saku970 a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva anime-uri gen Naruto, Bleach sau D.Gray-Man? Mai exact sa aiba multe episoade si un fir al actiunii foarte palpitant! (Ca de exemplu: D.Gray-Man l-am terminat in 3 zile! )

Răspuns Câştigător
| o0OBlackO0o a răspuns:

A o no exoricistwinking

3 răspunsuri:
| MytyKoste a răspuns:

One Piece e dupa parerea mea cel mai bun...iti recomand si Gintama, Fairy Tail si Katekyo Hitman Reborn... daca iti plac si anime-urile mai vechi in aceeasi categorie se incadreaza Dragon Ball, Yu-Yu Hakusho, Inuyasha si Samurai angryRurouni Kenshin).

| PinkTerror a răspuns:

Deci poti incepe cu full metal alchimist, (e mai vechi dar e bun)
One piece e inca on-going are 590 de episoade si e la jumatate din poveste, (iti recomand si eu soul eater, death note mai bine te uiti la film)

si cand le termini pe astea imi dai un mesaj si iti mai zic. Acum depinde si de gusturile tale. pentru ca sunt unele mai dark sau etc care nu stiu daca le-ai gusta si sunt altele mai fluffy.

Have Fun

| Snowclaw a răspuns:

Soul eater si death note