| Skyleer a întrebat:

Imi puteti recomanda niste filme de dragoste, dramatica... unde ea/el moare si..mda! Drama in >dragoste Dau fundita kiss

Răspuns Câştigător
| Ioana22B a răspuns:

Cateva filme ar fi:"The Notebook" sau "A walk to remember".
Iar la cele doua enumerate mai sus sunt si carti,ambele scrise de Nicholas Sparks.E autorul meu preferat,e romantic si dramatic in acelasi timp.Te poti uita la filme, dar eu iti sugerez din toata inima sa citesti si cartile, nu se compara :X
Si Mihail Drumes scrie povesti de dragoste cu final tragic: "Invitatie la vals" sau "Scrisoare de dragoste" se numara printre ele.
Trebuie sa incerci si cartile, nu se compara stilul unic, sensibil si emotionant de a scrie cu cateva secvente dintr-un film happy

4 răspunsuri:
| olivikkka a răspuns:

One day

| Issabela26 a răspuns:

Ps:i love you(el moare) dear john e de dragoste, the vow de dragoste big grin

| Morphie a răspuns:

A walk to remember. e genial..chiar merita vazuthappy

| Skyleer explică (pentru Morphie):

L-am vazut, superb intr-adevar!