| celmaitarenume a întrebat:

Imi puteti recomanda niste filme frumoase? Eu nu pot sa aleg unul pentru ca sunt prea nehotărît laughing vreau ceva actiune/thriller/aventura, exclus comedie sau horror. Preferabil sa fie filmat in America sau Anglia. Multumesc happy

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si daca noi iti recomandam mai multe, practic... nu tot tu alegi? Si cum nu poti sa alegi, ce o sa faci? Nu este acelasi lucru? happy

Nu stiu... am o lista enorma cu filme vazute, asa ca zic random cateva: The Bucket List, Upside Down, Gran Torino, Warcraft, The Night Comes for Us, Ti... tanic?

| Sn4k3 a răspuns:

The Da Vinci Code 1-3
District 9
The Commuter
Coherence
Triangle
Crime on the Orient Express
The Count of Monte Cristo
National Treasure 1, 2
Tears of the Sun
Olympus Has Fallen 1-3
Seria Bourne
The Expendables 1-3

| Nume6 a răspuns:

Aladdin, uită-te că o să rămâi captivat. Grafica, actorii, decorul, momentele de iubire dintre Aladdin și Jasmine, mi se par la superlativ, mai e și Will Smith care îl interpretează la perfecţiune pe duhul din lampă însoţit de fraze de umor laughing Mereu am apreciat producţiipe Disney, mi se par fabuloase, făcute așa pe placut tuturor, și pentru cei mai pretenţioși. laughing

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Matrix, Ted Bundy

| Dude82 a răspuns:

Salut. Incearca sa te uiti si aici https://film-bun.ro/. Gasesti recomandari de filme bune pe categorii

| raresfranky a răspuns:

Aici ai acest film: https://seriale-online.org/filme/the-12th-man/

Anul 1940, lumea e în plin război, şi Norvegia e ocupată de armatele hitleriste, iar aliaţii suferă pierderi importante pe frontul din Europa.

| dani178 a răspuns:

In Time un film bun