| Gangsta4Life a întrebat:

Imi puteti recomanda un film de actiune, sau eu stiu ceva gen twilight...nu horror ca e deja noapte si nu am chef de asa ceva big grin un film mai nout (sau actiunde-comedie). Multumesc!

8 răspunsuri:
| PяInCєSs a răspuns:

I AM NUMBER FOUR.
http://www.filme-net.com/2011/01/i-am-number-four-online-2011-filme.html
Deci eu filmul asta l-am vazut de 6 ori :) Si nu exagerez, atat de mult mi-a placut. Sper sa iti placa si tie daca ai sa te uiti la el. Vizionare placuta

| 0nlyMe a răspuns:

In time, sau actiune-comedie The A Team (sau ceva de genu)

| sweetapril a răspuns:

Actiune: Safe, Safe house
amandoua is ft faine!

| sweetapril a răspuns:

Switch

| sweetapril a răspuns:

---Mission: Impossible - Ghost Protocol

---Men in Black III

---Hodejegerne

---The Cold Light of Day

*toate is ft faine

| Faniii a răspuns:

Remember me! Joaca Edward din Twilight.

| Gangsta4Life explică:

Ok ..multumesc. O sa ma uit la toate si cel mai bun o sa-l premiez big grin

| ankadiana9 a răspuns:

Madagascar 3 sau Dictatorulhappy