| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Imi puteti spune AZI sau MAINE INAINTE DE FILM care sunt cele 16 dorinte pe care si le pune Debby in filmul 16 Wishes?

5 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

Te poti uita la film chiar azi, daca doresti, pe www. divxonline. biz (fara spatii, ca imi zice spam :D). ai o casuta in dreapta sus, si scrii acolo 16 wishes. Iti va aparea filmul, ii dai click si dupa te uiti la el. :)
vizionare placuta! :*

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai isi doreste sa aiba cele mai tari haine din scoala, sa aiba o masina foarte tare, sa nu mai fie considerata copila, sa il aiba pe baiatul cel mai tare din scoala, sa o invinga pe inamica ei din scoala la orice, sa intalneasca o vedeta, sa locuiasca singura parca, sa aiba cea mai tare petrecere la 16 ani, nu mai stiu altele, oricum frum film, vizionare placutahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai rabdare pana atunci.

| ClaraConstiantin a răspuns:

Nu stiu, de abia astept sa vad ca sa stiu, deci nu iti ot raspunde la intebare, sorry!

| JulianaMokebee a răspuns:

Pai sa aiba o masina rosie, sa aiba cele mai dragute haine, sa o bata pe aia la ceva, sa nu mai fie tratata ca un copil, sa vina si sa o pupe cantaretu ala, sa ii placa sushiul, sa aiba cea mai frumoasa petrecere din toata istoria si sa vina baiatul ala la ea parcalaughing))big grin stiu, cam pentru copii da mie imi plac filmele gen *smile*