| george241999 a întrebat:

Imi puteti spune daca s-a mai facut ceva dupa cele 8 parti din filmul Harry Potter? Mersi.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu s-a mai făcut.

| faramatania a răspuns:

Nu s-a mai făcut nimic după Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) care încheie seria și tot nimic în perspectivă.Îți pot recomanda însă un film drăguț: Miss Peregrine's Home for Peculiars (2016) care are o poveste interesantă

| Sn4k3 a răspuns:

Fantastic Beasts and Where to Find Them. Actiunea are loc inainte de ce s-a intamplat in Harry Potter.
http://www.mediafax.ro/......m-15809024

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Premiera e pe 18 noiembrie 2016.