| IoNuTz02 a întrebat:

Imi puteti spune seria de filme Placinta Americana in ordinea aparitiei?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

American Pie (1999), American Pie 2 (2001), American Wedding (2003), American Pie Presents: Band Camp (2005), American Pie Presents: The Naked Mile (2006), American Pie Presents: Beta House (2007), American Pie Presents: The Book of Love (2009) și American Reunion care va apărea in 6 aprilie 2012.
Numai bine!

1 răspuns:
| Kazan_Rubin_1990 a răspuns:

Asteptam sa iasa alt serial din placinta Americana dupa cel Reunion (2012)